Orientačná ponuka


Vyhľadávanie


Hlavné mesto SR BA - PULT centrálnej ochrany - Oficiálne internetové stránky


 

Hlavná ponuka

Cesta: Titulka > Dom > O nás

 

O nás

 
 
 

V roku 1996 vzniká podnikateľský subjekt Hlavného mesta SR Bratislavy, prevádzka Gunduličova (prevádzka). Pre zákazníkov ponúkame možnosť monitorovania objektov prostredníctvom pultu centralizovanej ochrany (PCO) s následným zásahom pracovníkov mestskej polície.

Od roku 2003 sme rozšírili ponuku našich služieb o pripojenie na pult centralizovanej  požiarnej ochrany (PCPO).  Prenos informácií medzi pultom a objektovou elektronickou požiarnou signalizáciou (EPS) prebiehal prostredníctvom rádiovej siete Global II a záložným pripojením bola komunikácia prostredníctvom telefónnej siete. Zásahovú činnosť v prípade požiarneho poplachu vykonávali príslušníci Hasičského a záchranného útvaru hlavného mesta SR Bratislavy.  Činnosť pultu centralizovanej požiarnej ochrany bola z organizačných dôvodov ukončená k 1.4.2010.

V roku decembri 2004 dochádza k podpisu zmluvy medzi NAM systém, a.s. Orlová a Hlavným mesto SR Bratislavy o prenájme prenosovej kapacity rádiovej siete Global II  určenej na prenos dát zo zariadení PSN a EPS klientov na PCO. Vďaka tejto dohode môžeme našim zákazníkom ponúknuť kvalitatívne novú úroveň ochrany.

V súčasnosti ponúkame pripojenie na pult centralizovanej ochrany prostredníctvom:

  • telefónnej siete,
  • rádiovej siete Global 2,
  • mobilných sietí (GPRS/GSM).

Našim zákazníkom ponúkame učinnú ochranu na minimalizovanie škody - permanentné 24-hodinové monitorovanie chránených  objektov.

V prípade záujmu Vás radi uvítame u nás alebo Vás navštívime vo Vašich priestoroch  a navrhneme vhodný spôsob ochrany. Preto neváhajte a kontaktuje nás.

PULT CENTRALIZOVANEJ OCHRANY - VÁŠ POCIT BEZPEČIA

 

Odkazy

  • Prevádzka PCO a kamerový systém
    PULT CENTRALIZOVANEJ OCHRANY - VÁŠ POCIT BEZPEČIA 24-hodinové monitorovanie objektov, chránených elektronickou zabezpečovacou a požiarnou signalizáciou; prenos informácií v relácii objekt - pult prostredníctvom telefónnej siete, GSM sietí resp. privátnej rádiovej siete; permanentné testovanie prenosovej trasy; zásah na objekt v rukách profesionálov - pracovníkov mestskej polície; aktuálna ponuka - VYSIELAČ TSM 452 NAM (vysielač aj zabezpečovacia ústredňa v jednom) prenájom už od 10.- € (bez DPH) / mesiac.
  • Fotogaléria

 

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > O nás

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


| Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies