Orientačná ponuka


Vyhľadávanie


Hlavné mesto SR BA - PULT centrálnej ochrany - Oficiálne internetové stránky


 

Hlavná ponuka

Cesta: Titulka > Chata

 

ONI SYSTÉM špeciálne aplikácie

oni systém
ONI systém bol vyvinutý nielen pre GPS monitorovanie pohybu a prevádzka vozidiel, ale špeciálne aj pre stráženie mobilných objektov.
 

 
 
ONI systém bol navrhnutý tak, aby umožnil pružne reagovať na požiadavky trhu 
a zákazníkov. Primárne je  zameraný na monitorovanie cestných motorových vozidiel, no možno ho nasadiť v širokom spektre úloh. Možnosti systému v oblasti rozšíriteľnosti sú takmer neobmedzené.

Návrh celého systému a jednotlivých hardwarových komponentov je založený na presne definovaných štandardoch, ktoré umožňujú rýchle úpravy a nasadenie systému vo vopred nedefinovaných aplikáciách. Tieto aplikácie súhrnne nazývame špeciálne aplikácie ako napr.:

  • stráženie monitorovacích staníc kvality ovzdušia, vody a pod.,
  • stráženie semaforov a dopravného značenia,
  • stráženie anténnych systémov,
  • stráženie skládok sypkých stavebných materiálov atď.  

"Čierna skrinka" pre umiestnenie pomocou magnetu. 
Unikátne sledovacie GPS zariadenie rozširujúce možnosti ONI Systému. GPS/GSM jednotku s magnetickým osadením a nezávislým napájaním je možné nainštalovať už v priebehu pár sekúnd. Pre vlastné zaktívnenie jednotky s nabitým akumulátorom stačí vzájomne prepojiť vyvedené konektory a jednotku priložiť na povrch schopný magnetickej reakcie. Jednotka by mala priliehať na podklade aspoň v troch bodoch, aby bolo zabezpečené dostatočne pevné pripevnenie.
Jednotku s vysokým krytím IP67 (chránená proti ponoreniu do vody) je možné umiestniť vonku  v akomkoľvek počasí. Vysoko citlivý GPS a GSM modul zaistí plnú funkčnosť. 

 
Kontakt: Web editor
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 21.3.2015 / 21.3.2015

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Ponuka služieb
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


| Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti

 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies